Roland Svensson Sandhamn

471928

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnshålet en lördagskväll", signerad roland S, blandteknik, bildmått ca 44x30 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling;

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Sandhamn

Budhistorik (33 bud)
3405025
46 000
3405126
44 000
3405025
42 000
3404888
40 000
3404888
39 000

Slutpris SEK:
46 000
4 494 EUR, 5 258 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.