Roland Svensson Sandhamn

Föregående | Översikt | Nästa

471928

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnshålet en lördagskväll", signerad roland S, blandteknik, bildmått ca 44x30 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling;

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Nautica/Technica

Rum 1

471928 - Roland Svensson Sandhamn
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Sandhamn

Budhistorik (5 bud)
3381600
6 800
3373167
6 200
3370727
5 000
3367884
4 200
3365775
2 400

17 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 21:30
AKTUELLT BUD SEK:
6 800
Utropspris SEK:
25 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer