Roland Svensson Sandhamn

471917

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnsvinter från Sundbergs fönster", signerad och daterad roland S 1976, blandteknik med kol och akvarell, bildmått ca 33x58 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

Roland Svensson Sandhamn

Budhistorik (17 bud)
3404830
12 500
3404812
12 000
3404812
10 500
3404657
10 000
3404657
9 400

Slutpris SEK:
12 500
1 261 EUR, 1 498 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.