Roland Svensson Sandhamn

Föregående | Översikt | Nästa

471917

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnsvinter från Sundbergs fönster", signerad och daterad roland S 1976, blandteknik med kol och akvarell, bildmått ca 33x58 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

Rum 1

471917 - Roland Svensson Sandhamn
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Sandhamn

Budhistorik (5 bud)
3372755
1 300
3372753
450
3370498
3370199
3369410

17 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 16:40
AKTUELLT BUD SEK:
1 300
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer