Roland Svensson Nassa Melkobba

471914

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nassa Melkobba", signerad roland S Aug -67, akvarell, bildmått ca 36x58 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

Budhistorik (6 bud)
3396384
12 000
3384484
3383905
3383100
3369699

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.