Roland Svensson Ramsmora Möja

Föregående | Översikt | Nästa

471896

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Farbror Anselm bygger "brokistor", Ramsmora Möja, signerad och daterad roland S ca 1939, akvarell, bildmått ca 26x46 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Nautica/Technica

Rum 1

471896 - Roland Svensson Ramsmora Möja
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Ramsmora Möja

Budhistorik (6 bud)
3385236
6 000
3385168
5 800
3383899
5 600
3365051
5 400
3382671
5 200

13 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 15:40
AKTUELLT BUD SEK:
6 000
Utropspris SEK:
7 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer