Roland Svensson Stora Nassa

471892

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i storskärgårn" ("Vårkväll Stora Nassa"), signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 42,5x23,5 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Gulnader

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Stora Nassa

Budhistorik (13 bud)
3402058
3401172
950
3402057
900
3401172
850
3398459

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer