Roalnd Svensson Horstens utskärgård

471888

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Horstens utskärgård", signerad och daterad roland S c:a 1935, blyerts, bildmått ca 16x37 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Ram med bladguld

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (7 bud)
3404922
3404435
3395128
3392632
950
3389182
750

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer