Roalnd Svensson Horstens utskärgård

471888

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Horstens utskärgård", signerad och daterad roland S c:a 1935, blyerts, bildmått ca 16x37 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Ram med bladguld

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (7 bud)
3404922
3404435
3395128
3392632
950
3389182
750

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.