Roland Svensson Vidinge

471886

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fladen, Vidinge", signerad roland S, blandteknik, bildmått ca 19x39 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Vidinge

Budhistorik (4 bud)

3404835
700
3404111
650
3390157
600
3382258

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.