Roland Svensson Möte på isen

471883

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möte på isen", signerad roland, 1:a PT 1978, färglitografi, bildmått ca 31x49 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Möte på isen

Budhistorik (29 bud)
3380761
7 800
3392700
7 600
3380761
7 400
3384010
7 200
3380761
7 000

Slutpris SEK:
7 800
787 EUR, 934 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.