Roland Svensson Tornö

471880

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsmorgon, Tornö", signerad roland S, 20/250, färglitografi, bildmått ca 55x43 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Tornö
Budhistorik (10 bud)
3403502
1 400
3402526
1 300
3401695
3385115
3401694

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.