Roland Svensson Tornö

Föregående | Översikt | Nästa

471880

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsmorgon, Tornö", signerad roland S, 20/250, färglitografi, bildmått ca 55x43 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Rum 1

471880 - Roland Svensson Tornö
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Tornö
Budhistorik (2 bud)

3376613
2017-07-15 22:29:05
500
3376611
2017-07-15 22:28:45

18 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 14:00
AKTUELLT BUD SEK:
500
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer