Roland Svensson Möja

Föregående | Översikt | Nästa

471872

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möja, Kyrkviken", signerad och daterad roland S 1965, blandteknik, bildmått ca 19x39 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Nautica/Technica

Rum 1

471872 - Roland Svensson Möja
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Möja

Budhistorik (2 bud)

3382331
2017-07-20 14:27:20
3376696
2017-07-16 00:22:07

17 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 13:20
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer