Roland Svensson Möja

471872

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möja, Kyrkviken", signerad och daterad roland S 1965, blandteknik, bildmått ca 19x39 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Möja

Budhistorik (13 bud)
3403946
8 200
3396370
8 000
3396369
6 200
3396298
6 000
3396297
5 200

Slutpris SEK:
8 200
801 EUR, 937 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.