Roland Svensson Gillöga

471866

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nattstämning, Gillöga" ("Villes eka"), signerad roland S okt 1967, PT, färglitografi, bildmått ca 30x58 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dediktaion

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Gillöga

Budhistorik (9 bud)
3404684
2 800
3383891
2 600
3397965
2 400
3383891
3383890
1 900

Slutpris SEK:
2 800
255 EUR, 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.