Roland Svensson Husarö

471858

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad och daterad roland S 1973, PT, färglitografi, bildmått ca 40x31 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Husarö

Budhistorik (33 bud)
3404675
9 400
3404673
9 200
3404674
9 000
3404673
8 200
3404671
8 000

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.