Roland Svensson Morgonstämning

471854

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Morgonstämning", signerad roland S, färglitografi, HC 50 ex, bildmått ca 27x42 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (19 bud)
3404294
3393971
3387838
3393970
3387838
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.