Roland Svensson Ramsmora - Möja

471851

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Ramsmora - Möja", signerad roland S, 316/360, färglitografi, bildmått ca 24,5x41 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dediktaion

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (24 bud)
3402063
3404584
3402063
1 900
3404511
1 800
3402063
1 700

Slutpris SEK:
200 EUR, 231 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.