Roland Svensson Ramsmora - Möja

471851

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Ramsmora - Möja", signerad roland S, 316/360, färglitografi, bildmått ca 24,5x41 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dediktaion

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (24 bud)
3402063
3404584
3402063
1 900
3404511
1 800
3402063
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer