Roland Svensson Stora Nassa

471850

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Porträtt av vinter - Stora Nassa" (Karlssons bro), signerad roland S 1975, färglitografi, krita och tempura, bildmått ca 27x42 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Stora Nassa

Budhistorik (5 bud)
3404610
2 400
3402729
3404537
3402729
3365771
1 400

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.