Roland Svensson Stora Nassa

Föregående | Översikt | Nästa

471850

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Porträtt av vinter - Stora Nassa" (Karlssons bro), signerad roland S 1975, färglitografi, krita och tempura, bildmått ca 27x42 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Rum 1

471850 - Roland Svensson Stora Nassa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Stora Nassa

Budhistorik (1 bud)

3365771
2017-07-07 18:34:41
1 400

17 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 11:00
AKTUELLT BUD SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer