Roland Svensson Nasen Melkobba

471848

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn, Nasen Melkobba", signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (8 bud)
3404572
3404570
2 800
3404489
2 600
3404569
2 600
3404489

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.