Roland Svensson Nasen Melkobba

471848

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn, Nasen Melkobba", signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (8 bud)
3404572
3404570
2 800
3404489
2 600
3404569
2 600
3404489

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer