Roland Svensson Gillöga

471843

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Juninatt, Gillöga", signerad och daterad roland S 1977, PT, färglitografi, bildmått ca 32x52 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Gillöga

Budhistorik (30 bud)
3404543
6 600
3404550
6 400
3404543
6 200
3404549
6 000
3404543
5 800

Slutpris SEK:
6 600
645 EUR, 754 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.