Richard Smith Mixed media

471776

RICHARD SMITH (England, född 1931): Untitled, signerad och daterad R. Smith -75, tvådelad, blandteknik på papper, 50x97 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Richard Smith Mixed media
Budhistorik (12 bud)
3416947
5 200
3408982
5 000
3408167
3 200
3408166
3408165

Slutpris SEK:
5 200
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer