Richard Smith Mixed media

471776

RICHARD SMITH (England, född 1931): Untitled, signerad och daterad R. Smith -75, tvådelad, blandteknik på papper, 50x97 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Richard Smith Mixed media
Budhistorik (12 bud)
3416947
5 200
3408982
5 000
3408167
3 200
3408166
3408165

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.