Okänd konstnär, olja på duk, oktagonal

471608

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, oktagonal, 72x59.
"Pojke med hund"

Retuscher , slitage

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (4 bud)

3401631
3401630
1 300
3401629
3400444

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:
3 200

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.