Olof Arén olja

471606

ARÉN, Olof (1918-2003): "Träd vid åkanten", signerad Arén, olja på duk, ca 54x64 cm;

Geijersgatan 14, Göteborg

Olof Arén olja

Budhistorik

2017-08-09 kl 14:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.