Oluf Höst

471602

OLUF HÖST (Danmark, 1884-1966) På Kyrkbacken, färglitografi, signerad, daterad -51, numrerad 251/310, ca 55x73 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Oluf Höst
Budhistorik (12 bud)
3407748
750
3407745
700
3400208
650
3399105
600
3400207
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.