Oluf Höst

471602

OLUF HÖST (Danmark, 1884-1966) På Kyrkbacken, färglitografi, signerad, daterad -51, numrerad 251/310, ca 55x73 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Oluf Höst
Budhistorik (12 bud)
3407748
750
3407745
700
3400208
650
3399105
600
3400207
600

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer