Anna Gardell Ericson

471325

ANNA GARDELL ERICSON (1853-1939): Kustvy med segelbåtar i horisonten, signerad Anna Gardell Ericson, akvarell, 23x33 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Anna Gardell Ericson

Budhistorik (3 bud)

3433234
6 000
3432721
3424030

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.