Anna Gardell Ericson

471325

ANNA GARDELL ERICSON (1853-1939): Kustvy med segelbåtar i horisonten, signerad Anna Gardell Ericson, akvarell, 23x33 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Anna Gardell Ericson

Budhistorik (3 bud)

3433234
6 000
3432721
3424030

Slutpris SEK:
6 000
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer