C Göran Karlsson gouache

471174

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Förlaga till matta,
signerad och daterad CG K -04, gouache på papper, ca 77x57 cm

C Göran Karlsson gouache

Budhistorik (7 bud)
3433655
4 800
3432736
4 200
3432733
3432732
3 600
3431141

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer