C Göran Karlsson gouache

471174

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Förlaga till matta,
signerad och daterad CG K -04, gouache på papper, ca 77x57 cm

C Göran Karlsson gouache

Budhistorik (7 bud)
3433655
4 800
3432736
4 200
3432733
3432732
3 600
3431141

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.