Jan Zielecki Mont Blanc

476282

JAN ZIELECKI (född 1949): Mont Blanc, signerad, EA, färglitografi, ca 70x57

Fack 3

Jan Zielecki Mont Blanc
Budhistorik (1 bud)

3396160
2017-07-31 17:30:24

2017-07-31 kl 19:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.