Jens Konradsson

476280

JENS KONRADSSON: "Chess", signerad och numrerad í trycket 13/90, tryck på glasskiva/glasobjekt, med belysning, Glasvision, ca 70x52 cm

I originalförpackning, nyskick, svart ram med bylysning medföljer

Konst, Grafik, Glas, Diverse

Jens Konradsson
Budhistorik (2 bud)

3396492
3394847

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.