Ardy Struwer glasobjekt

476273

ARDY STRÜWER (född 1939): "The painters dreamhat", signerad och numrerad í trycket 24/200, tryck på glasskiva/glasobjekt, med belysning, Glasvision ca 70x52 cm

I originalförpackning, nyskick, svart ram med bylysning medföljer

Glas, Konstglas, Diverse

Rum 11

Ardy Struwer glasobjekt
Budhistorik (15 bud)
3389954
3 800
3395676
3 800
3389954
3 600
3389303
3 400
3389303
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.