Pablo Picasso litografi Sommar

476271

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: "La Ronde de la Jeunesse", signerad o daterad 25.7 61 i trycket, färglitografi, ca 50x45 cm

Konst, Grafik, Specialauktion

Fack 12

Budhistorik (21 bud)
3395363
3 200
3395917
3 200
3395363
3395916
2 800
3395363
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.