Bengt Arne Linderos oljemålning Sommar

476264

BENGT ARNE LINDEROS (1929-1989): Komposition, signerad BAL, olja på duk, 38x46 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Fack 40

Budhistorik (2 bud)

3393440
3391794
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.