AY-O Olympic Games 1988 sommar

476254

AY-O (Japan, född 1931):
Olympic Games-Fjärilsim, signerad Ay-O-88, serigrafi, numrerad 61/100, färgserigrafi, edition Galerie Börjeson, bildmått 46 x 66 cm

Konst, Grafik, Specialauktion

Tavelvagn 25

Budhistorik (4 bud)

3391540
3393214
3391540
3386728

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.