Stefan W Igelström

476253

STEFAN W IGELSTRÖM (född 1953): Sommarfåglar, signerad, numrerad 146/275, färglitografi, ca 57x81 cm

Tavelvagn 26

Stefan W Igelström
Budhistorik (15 bud)
3396163
950
3396162
900
3396156
850
3396155
3396151
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.