M Pyk Tigrar

476250

MADELENE PYK (född 1934), Tigrar, signerad och numrerad 60/200, färglitografi, bildmått ca 27x16 cm

Rum 9, Vagga 2

M Pyk Tigrar
Budhistorik (10 bud)
3396251
1 600
3396249
3396247
1 400
3396157
1 300
3396245
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.