Oidentifierad olja på pannå

476249

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, otydligt signerad f Landén, och daterad 68, olja på pannå, 21x32 cm

Tavelvagn 1

Oidentifierad olja på pannå

Budhistorik (24 bud)
3396513
1 800
3396509
1 700
3396505
1 600
3396490
3396320
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.