Oidentifierad konstnär olja på pannå

476248

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition med masker, otydligt signerad, olja på pannå, 46x55 cm

Budhistorik (10 bud)
3395912
700
3395910
650
3395904
600
3395897
550
3395550
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.