Tamburmajor Skånes Fagerhult

476247

SKÅNES FAGERHULT, tamburmajor, 1900-talets andra hälft, förgylld metallstomme, höjd ca 182 cm

Visst slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Tamburmajor Skånes Fagerhult

Budhistorik (7 bud)
3396024
550
3395689
500
3396020
500
3395689
450
3396018

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.