Ljusstakar Skultuna

476246

LJUSSTAKAR, 3 st., mässing, Sverige, 1900-talets mitt, Skultuna, signerade, höjd ca 19-23 cm

Slitage

Diverse, Belysning

Ljusstakar Skultuna

Budhistorik (14 bud)
3395726
1 300
3388101
3395725
3388101
850
3394784

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.