Spelbord 1800-tal

476239

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, filtklädd spelplan, höjd 76, 86x77 cm (uppfällt)

Lös list, fanérskador, senare inredning, saknar gångjärn

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Spelbord 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3395017
3395024
3395017
3389398

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.