Torgny Lindgren Peter Dahl bok färglitografier

476237

TORGNY LINDGREN - PETER DAHL: Kärleksguden Frö. En levnadsteckning, Stockholm 1988, praktutgåva innehållande bok, 4 signerade originallitografier av Peter Dahl, (alla löst bifogade), i kassett, signerad och numrerad Peter Dahl och Torgny Lindgren 175/199

Mycket gott skick

Budhistorik (12 bud)
3393316
3394248
3393316
3393417
950
3393316
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.