Lars Vidlund oljemålning

476236

LARS VIDLUND (född 1920): Stilleben, otydligt signerad, olja på pannå, ca 56x49 cm

Något lös i ram

Fack 30

Lars Vidlund oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3394505
3391918

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.