Lennart Sand litografier

476235

LENNART SAND (född 1946): Skisser efter naturen och på sten ritade, inbunden mapp med litografier, signerad och numrerad 643/690, samt 2 st. lösa färglitografier vardera signerade och numrerade av konstnären -89 73/190

Mycket gott skick

Böcker/Kartor, Naturvetenskap, Konst, Grafik

Lennart Sand litografier

Budhistorik (4 bud)

3392433
3391712
3391288
3390448
450

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.