Oscar Björk oljemålning

476234

OSCAR BJÖRCK (1860-1929): Vilande kvinna med bok, signerad O. Björck, olja på duk, ca 49x40 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 6

Oscar Björk oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3396355
8 000
3396354
7 600
3396352
7 000
3396351
6 000
3396348
5 000

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.