Penselvas Kina

476232

PENSELVASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd ca 28 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Penselvas Kina

Budhistorik (3 bud)

3394507
3394235
3390497

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.