Penselvas Kina

476231

PENSELVAS, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd 29 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 5

Penselvas Kina

Budhistorik (3 bud)

3394869
3394866
3394506
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.