Ange Hedenberg

476229

ANGE HEDENBERG (född 1932): Ölkafé på Söder, signerad och daterad 1978, olja på duk, ca 37x45 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 19

Ange Hedenberg

Budhistorik (7 bud)
3396380
700
3395859
600
3395858
500
3395857
450
3395491

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.