Skrivbord mahogny

476228

SKRIVBORD, mahogny, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, 8 lådor, draghandtag samt beslag i mässing, skinnklädd skiva, höjd ca 74, 131x67 cm

Slitage, delvis blekt

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Skrivbord mahogny

Budhistorik (15 bud)
3395889
950
3395763
900
3395819
900
3395763
850
3394436

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.