Staffan Ullström akvarell Lodjur

476226

STAFFAN ULLSTRÖM (född 1949): Lodjur i vinterskrud signerad och daterad Staffan Ullström, akvarell/gouache på kartong, ca 27,5x40 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (23 bud)
3396068
5 400
3396062
5 200
3396067
5 200
3396062
5 000
3396063
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.