Charles Sjöholm oljemålning Sommar

476224

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Stadsmotiv, signerad C Sjöholm, olja på duk, ca 21x25,5 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Stockholmiana

Fack 53

Budhistorik (10 bud)
3396166
850
3395674
3395674
700
3395354
650
3395673
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.