Charles Sjöholm oljemålning Sommar

476221

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): "Kolonin vid länkarnas hus S:t Eriksbron", signerad C Sjöholm, olja på duk, ca 21x26 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Stockholmiana

Budhistorik (20 bud)
3394998
1 600
3394996
3394997
3394996
1 400
3394995
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.