Stefan WiIgelström Sommar

476217

STEFAN W IGELSTRÖM (född 1953): Sommarblomster, signerad, numrerad HC X/X, färglitografi, ca 49x35 cm

Tavelvagn 26

Stefan WiIgelström Sommar
Budhistorik (2 bud)

3394709
3394153

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.