Lasse Åberg

476215

LASSE ÅBERG (född 1940): Gråtande barn med Musse-hatt, signerad Lasse Åberg, 64/175, färglitografi, ca 38x34 cm

Rum 9, Vagga 2

Lasse Åberg
Budhistorik (2 bud)

3396196
3391401

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.