Walter Adams oljemålning

476214

WALTER ADAMS, Blomsterstilleben, signerad W. Adams, olja på duk, ca 90x119 cm

Rum 14

Walter Adams oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3395483
650
3395219
600
3394972
550
3393829
500
3393244
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.